fbpx

Audi huolto.

Ammattitaitoinen AUDI-huolto palveluksessanne!

Miksi AUDI-merkkihuoltoon?

  • Autostasi huolehtii Audin kouluttama henkilökunta, joilla on käytössään juuri autosi huolto- ja korjaustöihin suunnitellut erikoistyökalut ja laitteet
  • Huolto- ja korjaustöissä käytettävät autoon varmasti sopivat alkuperäiset Audi-varaosat kahden vuoden takuulla
  • Valmistajan uusimmat autokohtaiset huolto- ja korjausohjeet
  • Valmistajan laadunparannuskampanjat veloituksetta
  • Palvemme teitä yli 500 työvuoden kokemuksella

Audi Huolto

Valitse merkki ja varaa huolto netissä.

VW huolto logo
Seat huolto
Audi huolto
Monimerki vauriokorjaamo

Huoltoneuvojat

Jerry Räikkönen

Volkswagen, SEAT ja Cupra -huoltoneuvoja

+358447213020

jerry.raikkonen@autotalolohja.fi

Sami Uutela

Volkswagen, SEAT ja Cupra -huoltoneuvoja

+358443327740

sami.uutela@autotalolohja.fi

Jaro Aalto

Audi-huoltoneuvoja

+358443327741

jaro.aalto@autotalolohja.fi

Jani Kannisto

Korjaamopäällikkö

+358443327739

jani.kannisto@autotalolohja.fi

Lasse Malmberg

Volkswagen, SEAT ja Cupra -huoltoneuvoja sekä takuukäsittelijä

+358405458858

lasse.malmberg@autotalolohja.fi

Mika Lankinen

Korikorjaamon työnjohtaja

+358449892167

mika.lankinen@autotalolohja.fi

Niko Peltonen

Jälkimarkkinointipäällikkö

+358443327203

niko.peltonen@autotalolohja.fi

Call Now Button