fbpx

Cupra

Cupra.

Rohkeasti omalla polullaan

CUPRA esittäytyi vuonna 2018 paitsi uutena itsenäisenä automerkkiä, myös uutena elämäntapana niille, jotka haluavat olla edelläkävijöitä.

Cupra on Volkswagen-konsernin omistama automerkki, jolla on täysin oma luonne ja DNA. Tervetuloa tutustumaan Cupra-mallistoon sekä täysin uuteen Cupra Born täyssähköautoon.

Lisätietoa Cupra Bornista löydät täältä.

Full 2
Haluatko tarjouksen uudesta autosta?

Tutustu Cupra mallistoon

Toni Varelius

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

Cupra-tuotepäällikkö

+358 44 721 3021

toni.varelius@autotalolohja.fi

Juha Sepponen

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

Volkswagen myymälävastaava

+358 44 332 7204

juha.sepponen@autotalolohja.fi

Jani Malmelin

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

Volkswagen henkilöauto -tuotepäällikkö

+358 44 332 7206

 jani.malmelin@autotalolohja.fi

Ilkka Joutsen

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

Volkswagen hyötyauto -tuotepäällikkö

+358 40 910 5374

ilkka.joutsen@autotalolohja.fi

Markus Moilanen

SEAT-tuotepäällikkö

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

+358440191555

markus.moilanen@autotalolohja.fi

Toni Vilen

Vaihtoautopäällikkö

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

+358443327205

toni.vilen@autotalolohja.fi

Juhani Mattinen

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

Toimitusjohtaja

+358 44 332 7202

juhani.mattinen@autotalolohja.fi

Call Now Button