Huolto.

Automekaanikko, Mika Rehn, huoltamassa asiakkaan Audia

Volkswagen-, Audi- ja Seat-merkkihuolto palveluksessanne!

Nykyaikaisissa toimitiloissamme palvelevat Volkswagen henkilö- ja hyötyauto, Seat- ja Audi -merkkihuolto sekä monimerkkikorikorjaamo. Tarjoamme korikorjaamopalvelut aivan kaikille automerkeille ja teemme yhteistyötä kaikkien vakuutusyhtiöiden kanssa.

Valtuutetussa merkkihuollossamme on autoalanosaamista yli 300 vuoden edestä. Koulutetuilla mekaanikoillamme on aina viimeisin tuntemus edustamiimme merkkeihin sekä kyseisiin autoihin tarkoitetut erittäin nykyaikaiset huoltolaitteet. Noudattamalla valmistajan suosittelemaa huolto-ohjelmaa voit olla varma siitä, että autosi on luotettava ja turvallinen.

Täyden palvelun Autotalosta saat autoosi asennettuna myös uudet renkaat, alkuperäiset lisävarusteet, kaikki jälkiasenteiset lisävarusteet (myös tarvikevarusteet), vetokoukut, lämmittimet, tuulilasit, tuulilasin korjaukset yms. Meiltä myös ammattitaitoiset autopesupalvelut. Varaa huoltoaika meille kätevästi verkossa tai puhelimitse, me hoidamme loput!

Huolto

Valitse merkki ja varaa huolto netissä.

VW huolto logo
Seat huolto
Audi huolto
Monimerki vauriokorjaamo

Huoltoneuvojat

Jerry Räikkönen

Volkswagen- ja Seat-huoltoneuvoja

+358447213020

jerry.raikkonen@autotalolohja.fi

Niko Norring

Volkswagen- ja Seat-huoltoneuvoja

+358443699757

niko.norring@autotalolohja.fi

Jaro Aalto

Audi-huoltoneuvoja

+358443327741

jaro.aalto@autotalolohja.fi

Jani Kannisto

Korjaamopäällikkö

+358443327739

jani.kannisto@autotalolohja.fi

Lasse Malmberg

Volkswagen- ja Seat-huoltoneuvoja ja takuukäsittelijä

+358405458858

lasse.malmberg@autotalolohja.fi

Mika Lankinen

Korikorjaamon työnjohtaja

+358449892167

mika.lankinen@autotalolohja.fi

Niko Peltonen

Jälkimarkkinointipäällikkö

+358443327203

niko.peltonen@autotalolohja.fi