fbpx

Volkswagen

”Erittäin tyytyväiset asiakkaat ovat meille tärkeintä”

– Juhani Mattinen, Toimitusjohtaja

Käy antamassa meille palautetta.

Erinomainen asiakaskokemus – toimivan tiimin lopputulos

Jani Malmelin

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

Volkswagen henkilöauto -tuotepäällikkö

+358 44 332 7206

 jani.malmelin@autotalolohja.fi

Ilkka Joutsen

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

Volkswagen hyötyauto -tuotepäällikkö

+358 40 910 5374

ilkka.joutsen@autotalolohja.fi

Markus Moilanen

SEAT-tuotepäällikkö

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

+358440191555

markus.moilanen@autotalolohja.fi

Toni Vilen

Vaihtoautopäällikkö

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

+358443327205

toni.vilen@autotalolohja.fi

Toni Varelius

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

Cupra-tuotepäällikkö

+358 44 721 3021

toni.varelius@autotalolohja.fi

Juha Sepponen

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

Volkswagen myymälävastaava

+358 44 332 7204

juha.sepponen@autotalolohja.fi

Juhani Mattinen

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

Toimitusjohtaja

+358 44 332 7202

juhani.mattinen@autotalolohja.fi

Call Now Button