fbpx

SEAT.

Laajasta SEAT-mallistosta löytyy oikea auto jokaiseen tarpeeseen

Avarassa ja viihtyisässä SEAT-näyttelytilassa sinua palvelevat automyynnin ammattilaiset. Nuorekkaasta ja innovatiivisesta mallistosta löytyy oikea auto jokaiseen tarpeeseen, niin yksityishenkilöille kuin yrityksillekin. Ota yhteyttä ammattitaidolla palvelevaan automyyntitiimiimme, niin järjestämme teille parhaiten sopivan auton!

Tarjoamme nyt mahtavat kesäedut uusiin SEAT-malleihin, 5 vuoden/100tkm tehdastakuulla.

Myyjä keskustelee asiakkaan kanssa

Yhteystiedot

Markus Moilanen

Seat-tuotepäällikkö

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

+358440191555

markus.moilanen@autotalolohja.fi

Toni Vilen

Vaihtoautopäällikkö

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

+358443327205

toni.vilen@autotalolohja.fi

Toni Varelius

Cupra-tuotepäällikkö

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

+358447213021

toni.varelius@autotalolohja.fi

Juha Sepponen

Volkswagen myymälävastaava

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

+358443327204

juha.sepponen@autotalolohja.fi

Ilkka Joutsen

Volkswagen hyötyauto -tuotepäällikkö

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

+358409105374

ilkka.joutsen@autotalolohja.fi

Jani Malmelin

Volkswagen henkilöauto -tuotepäällikkö

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

+358443327206

 jani.malmelin@autotalolohja.fi

Juhani Mattinen

Toimitusjohtaja

Volkswagen, SEAT, Cupra ja vaihtoautomyynti

+358443327202

juhani.mattinen@autotalolohja.fi