fbpx

Vaihtoautot.

Etsitkö hyvää käytettyä autoa?

Meillä on erittäin monipuolinen ja nopeasti vaihtuva vaihtoautovalikoima! Hoidamme puolestanne kaikki autonhankintaan liittyvät asiat, kuten rekisteröinnit, vakuutusasiat ja tarvittaessa sopivan rahoituksen. Tuomme autot sopimuksen mukaan myös suoraan kotiovelle. Ota yhteyttä automyyntiimme, niin järjestämme teille sopivan auton.

Automyyjä, Juha Sepponen, keskustelee asiakkaan kanssa puhelimessa Volkswagen showroomissa

Yhteystiedot

Markus Moilanen

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358440191555

markus.moilanen@autotalolohja.fi

Toni Vilen

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358443327205

toni.vilen@autotalolohja.fi

Toni Varelius

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358447213021

toni.varelius@autotalolohja.fi

Juha Sepponen

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358443327204

juha.sepponen@autotalolohja.fi

Ilkka Joutsen

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358409105374

ilkka.joutsen@autotalolohja.fi

Jani Malmelin

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358443327206

 jani.malmelin@autotalolohja.fi

Juhani Mattinen

Myyntipäällikkö

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358443327202

juhani.mattinen@autotalolohja.fi