fbpx

Volkswagen huolto.

Ammattitaitoinen VOLKSWAGEN-huolto palveluksessanne!

Miksi aitoon Volkswagen-huoltoon?

  • Autostasi huolehtii Volkswagenin kouluttama henkilökunta, joilla on käytössään juuri autosi huolto- ja korjaustöihin suunnitellut erikoistyökalut ja laitteet
  • Huolto- ja korjaustöissä käytettävät autoon varmasti sopivat alkuperäiset Volkswagen-varaosat kahden vuoden takuulla
  • Valmistajan uusimmat autokohtaiset huolto- ja korjausohjeet
  • Valmistajan laadunparannuskampanjat veloituksetta
  • Palvemme teitä 500 työvuoden kokemuksella

Hyödynnä myös yli 10 vuotta vanhoille Volkswageille edulliset Economy huollot!

Volkswagen Huolto

Valitse merkki ja varaa huolto netissä.

VW huolto logo
Seat huolto
Audi huolto
Monimerki vauriokorjaamo

Huoltoneuvojat

Keskus

Sihteerimme auttavat teitä kaikissa asioissa

+3581933271

info@autotalolohja.fi

Jerry Räikkönen

Volkswagen, SEAT ja Cupra -huoltoneuvoja

+358447213020

jerry.raikkonen@autotalolohja.fi

Sami Uutela

Volkswagen, SEAT ja Cupra -huoltoneuvoja

+358443327740

sami.uutela@autotalolohja.fi

Jaro Aalto

Audi-huoltoneuvoja

+358443327741

jaro.aalto@autotalolohja.fi

Lasse Malmberg

Volkswagen, SEAT ja Cupra -huoltoneuvoja sekä takuukäsittelijä

+358405458858

lasse.malmberg@autotalolohja.fi

Mika Lankinen

Korikorjaamon työnjohtaja

+358449892167

mika.lankinen@autotalolohja.fi

Jani Kannisto

Korjaamopäällikkö

+358443327739

jani.kannisto@autotalolohja.fi

Niko Peltonen

Jälkimarkkinointipäällikkö

+358443327203

niko.peltonen@autotalolohja.fi

Call Now Button