fbpx

Volkswagen hyötyautot.

Volkswagen hyötyautomyynti

Volkswagen hyötyautojen näyttelytilassamme pääset tutustumaan uusimpiin hyötyautomalleihimme. Uusien hyötyautojen koeajokalustomme on laaja, mutta järjestämme tarvittaessa myös maahantuojan erittäin kattavasta valikoimasta toiveiden mukaisen auton koeajettavaksi.

Teemme yhteistyötä useiden korinrakentajien (Carsport, Tamlans, Protec yms.) kanssa, joten hoidamme hyötyautot avaimet käteen -periaatteella kaikkiin tarpeisiin. Meiltä saat autot myös kilpailukykyisellä leasing-sopimuksella tai budjettiin sopivalla osamaksulla. Ota yhteyttä, niin järjestämme tarpeisiinne täydellisesti sopivan auton.

Tutustu tästä virtuaalisesti Volkswagen hyötyautojen maailmaan.

Kuvassa Volkswagen henkilö- ja hyötyautojen näyttelytila

Yhteystiedot

Markus Moilanen

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358440191555

markus.moilanen@autotalolohja.fi

Toni Vilen

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358443327205

toni.vilen@autotalolohja.fi

Toni Varelius

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358447213021

toni.varelius@autotalolohja.fi

Juha Sepponen

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358443327204

juha.sepponen@autotalolohja.fi

Ilkka Joutsen

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358409105374

ilkka.joutsen@autotalolohja.fi

Jani Malmelin

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358443327206

 jani.malmelin@autotalolohja.fi

Juhani Mattinen

Myyntipäällikkö

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358443327202

juhani.mattinen@autotalolohja.fi