Volkswagen.

Laajasta valikoimastamme löytyy juuri oikea auto sinulle

Avarassa ja viihtyisässä Volkswagen-näyttelytilassa sinua palvelevat automyynnin ammattilaiset. Laajasta Volkswagenin valikoimasta löytyy sopiva auto jokaiseen tarpeeseen, niin yksityishenkilöille kuin yrityksillekin. Ota yhteyttä ammattitaidolla palvelevaan automyyntitiimiimme, niin järjestämme juuri teille parhaiten sopivan auton!

Yhteystiedot

Markus Moilainen

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358440191555

markus.moilanen@autotalolohja.fi

Toni Vilen

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358443327205

toni.vilen@autotalolohja.fi

Toni Varelius

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358447213021

toni.varelius@autotalolohja.fi

Juha Sepponen

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358443327204

juha.sepponen@autotalolohja.fi

Ilkka Joutsen

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358409105374

ilkka.joutsen@autotalolohja.fi

Jani Malmelin

Automyyjä

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358443327206

 jani.malmelin@autotalolohja.fi

Juhani Mattinen

Myyntipäällikkö

Volkswagen, Seat ja vaihtoautonmyynti

+358443327202

juhani.mattinen@autotalolohja.fi